ÖVRIGT / Mattor / Ghasgai 4696012
nr 469 6012
Ghasgai
Antik, "Dareh-Shouri, 135x193, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, even partly heavier wear , repairs
måndag 28 maj 2007
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5